Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
5795 Cedar Tree CIR, Guthrie, OK 73044
Single Family Home
4 Beds2 Baths2,093 SqFt
$ 355,000 $ 359,800 1.3%

1922 Rolling CT, Piedmont, OK 73078
Single Family Home
4 Beds2 Baths1,556 SqFt
$ 330,000 $ 340,000 2.9%

19101 Cleaton DR, Edmond, OK 73012
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,787 SqFt
$ 304,000 $ 295,000 3.1%

2709 Sloane ST, Norman, OK 73072
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,109 SqFt
$ 298,000 $ 293,000 1.7%

521 NW 138th ST, Edmond, OK 73013
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,751 SqFt
$ 245,000 $ 249,500 1.8%

1378 Heartwood DR, Blanchard, OK 73010
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,649 SqFt
$ 210,750 $ 281,500 25.1%

3127 Northridge DR, Purcell, OK 73080
Single Family Home
3 Beds3 Baths1,830 SqFt
$ 200,000 $ 247,940 19.3%

1332 NW 107th ST, Oklahoma City, OK 73114
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,515 SqFt
$ 195,500 $ 199,900 2.2%

8617 Cedar Ridge DR, Midwest City, OK 73110
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,112 SqFt
$ 168,000 $ 160,000 5.0%

8510 NE 25th ST, Spencer, OK 73084
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,706 SqFt
$ 160,033 $ 167,000 4.2%

508 Buchanan ST, Purcell, OK 73080
Single Family Home
2 Beds2 Baths1,198 SqFt
$ 153,609 $ 149,000 3.1%

521 NW 138th ST, Edmond, OK 73013
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,751 SqFt
$ 150,000 $ 145,000 3.4%

415 Country Club DR, Holdenville, OK 74848
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,357 SqFt
$ 145,000 $ 142,380 1.8%

12550 Hilltop HTS, Noble, OK 73068
Single Family Home
4 Beds2 Baths1,171 SqFt
$ 132,000 $ 127,500 3.5%

1224 N Barta AVE, Prague, OK 74864
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,920 SqFt
$ 125,000 $ 124,000 0.8%

1123 W Kansas AVE, Chickasha, OK 73018
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,471 SqFt
$ 121,536 $ 121,536

321 W Farrall AVE, Shawnee, OK 74801
Single Family Home
2 Beds1 Bath1,050 SqFt
$ 121,250 $ 107,500 12.8%

731 County Road 1350, Chickasha, OK 73018
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,028 SqFt
$ 101,000 $ 123,000 17.9%

9300 NE 46th ST, Spencer, OK 73084
Single Family Home
4 Beds2 Baths1,448 SqFt
$ 95,000 $ 87,500 8.6%

705 W Locust ST, Tecumseh, OK 74873
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,252 SqFt
$ 50,000 $ 59,900 16.5%